Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 24 |
| Material | ABS |
| Model Number | W-R3s |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Suction Power(Single) | 2800Pa |
| Suction Power(Dual) | 5600Pa |
| Adapter Input | 100-240V 50-60HZ 2A |
| Noise Level | 75 dB |
| Backup Battery Type | 24V/600mAh Li-ion |
| Backup Battery Charging Time | 2H |
| Backup Battery Working Time | 20-25min |
| Product Size(mm) | 294*148*117 |
| Cleaning speed | 4 minutes/m2 |
| Function | Wet and Dry, Cleaning Glass |
| Other | Robotic window cleaner, smart home |
| use | window washer robot, Window robot cleaner |
| Features | clean windows, electric window cleaners |
Instock
There are no reviews yet.