Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 29 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100–240V |
| Certification | CE |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| fuselage height | 89mm |
| Maximum noise | 65dB |
| brand | HUTT |
| exterior shape | Round machine |
| maximum suction | 5500pa |
| Applicable area | 0-50㎡ |
| battery life | Plug-in |
| Remote control | remote control |
| Water tank capacity | 80ml |
| weight | 1kg |
Instock
There are no reviews yet.