Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W-R3 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Cleaning Speed | 3 minutes/㎡ |
| Battery Continue after Power off | about 30 min |
| Suction Power | 2800Pa |
| Gravity sensor | G-sensor |
| Power-off protection | UPS |
| Built-in sensor | MEMS automatic detection |
| Cleaning route | Z type, N type, Z/N type |
| Remote control | 2.4G |
| Noise | 60dB |
| Safety rope | 4.5 meters |
| Power adapter | 100~240VAC, 50Hz/60Hz DC 24V/3.75A |
| Built-in battery | 14.8V (650MAh) |
Instock
There are no reviews yet.