Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | WB111 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, polyester |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | LMLAVEN |
| CN | Zhejiang |
| Size | 25*15cm |
| Weight | 48g |
| Color | 6 colors |
| Winter Scarf | Winter Scarves for Men |
| Knitted Warm Solid Scarf | Women Plush Neck Warmer |
| Solid Cashmere Plush | Warm Winter Ring Scarf |
| Full Face Mask | Ski Mask |
Instock
There are no reviews yet.