Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Potencia (W) | <800 W |
| Voltaje | 100-220 V |
| Template Number | W9 |
| authentication | ce |
| Nombre de la marca | Esyhey |
| Origen | CN(Origen) |
| Charging time | 2h |
| Exterior styling | Square machine |
| weight | 4.1kg |
| Water tank capacity | 150ml |
| Maximum noise | 65dB |
| Applicable area | 1-90㎡ |
| Remote control mode | Remote control |
| Machine Height | 82mm |
| Battery life | Over 90 minutes |
| Maximum suction | 3800 |
Instock
There are no reviews yet.