Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 18 × 5 cm |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | 612G |
| Overall Length | 35CM |
| Handle Material | FIBERGLASS |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | w-fz-13A |
| Type | Multifunctional Axe |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | WPKOPYA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.