Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 810g |
| Overall Length | 32.6CM |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| is_customized | Yes |
| Model Number | FT-17 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | HX OUTDOORS |
| Origin | Mainland China |
| All length | 32.6cm |
| Blade length | 9.5cm |
| Blade thickness | 5mm |
| Blade | 5Cr15mov |
| Handle | G10 |
Instock
There are no reviews yet.