Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 62 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | XMSJ, LUOQI |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | LQ-B1 |
| Grill Type | Charcoal BBQ grill |
| Metal Type | Stainless steel 430 S/S |
| Finishing | Powder Coated |
| Feature | Easily Assembled, Easily Cleaned |
| Product Name | BBQ grills |
| Material | Stainless steel |
| Cooking Area | 1000*560*230mm |
| Function | BBQ, steak maker, chicken roast |
| loading quantity | 460pcs/40HQ |
| Application | Garden/Party/Outdoor |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.