Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 102 × 60 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.