Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 18 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | no fire |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1752 |
| Flight Time | 30minutes |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Controller Battery | AA*2 1.5V |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
| attribute 1 | rc truck |
| attribute 2 | remote control truck |
| attribute 3 | remote control |
| attribute 4 | children toy |
| attribute 5 | Huina toys |
| attribute 6 | engineering vehicle |
Instock
There are no reviews yet.