Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 3 cm |
| Certification | CE, RoHs, ce |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 30 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | saimili |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 30 |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.