Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2024090653 |
| GZZZ | YGZWBZ, YGZWBZ |
| Certification | GZZZ, GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | water, sorbitan stearate, mineral oil, , etc. |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | MZ4067 |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious |
| NET WT | 2.7g |
| Brand Name | pink coco |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Watery Mirror Lip Glaze |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Gloss |
| Date of Manufacture | Recently |
| Manufacturer | Watery Mirror Lip Glaze |
| Applicable skin type | all skin types |
Instock
There are no reviews yet.