Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 2401 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Brand Name | ohsen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.