Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | Acetochlor |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 5630 |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.