Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 45 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Steam Cooking, True Microwave |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.