Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Model Number | Wireless PMU Machine |
| Gun Type | Electric |
| Material | aluminum |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | MoNiCa |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tattoo Gun |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | CE |
| Color | Black/Rose Gold//Silver |
| Product Name | Cartridges Needles machine with Battery |
| Speed | 20000-35000R/MIN |
| Voltage | 110-220V / 5V. 1A |
| Usage | Eyebrows Lip Liner. Tattoo |
| Plug | US . EU |
| Machine Weight | 75g |
| Features | microblading machines |
| Features 2 | pmu pen tattoo |
| Features 3 | wireless permanent makeup machine |
| Features 4 | tattoo machines wireless |
| Features 5 | pmu mashine permanent makeup |
| Features 6 | tattoo machine permanent makeup |
| Features 7 | wireless PMU machine |
| Features 8 | tattoo pen machine wireless |
| Features 9 | wireless tattoo pen machine |
Instock
There are no reviews yet.