Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 45 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | ON-B00BGTO1WC |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Tray Type | Glass Turntable |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Sterilize |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | oein |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.