Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, RION |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 months |
| Customized support | OBM |
| Place of Origin | Japan |
| Model Number | VM-82A |
| Power | Electronic |
| Frequency range | 3 Hz to 20 kHz |
| Data store capability | Upto 1000 data points |
| Compact dimensions and light weight | only 320 grams including batteries |
| Product Development | Vibration measurement at various stages of product development |
| Maintenance | Start up testing after periodic maintenance and servicing |
| Simple Diagnosis | Daily routine checks |
| Precision Diagnosis | Measurement of problem |
Instock
There are no reviews yet.