Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 25W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
| Brand Name | OSRAM |
| Model | D8S |
| Color temperature | 4500K |
| To Fit | Headlight, high low beam |
Instock
There are no reviews yet.