Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 5 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | VM-6310 |
| Brand Name | SOZZDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Sensor | Piezoelectric Transducer |
| Measuring Range | Velocity 0.01mm/s~199.9mm/s True RMS |
| Frequency Range | Velocity 10Hz~1kHz |
| Accuracy | 5% of Reading+2 digits |
| Power Supply | 4×1.5V AA(UM-3)Battery |
| Dimensions | 160mmx68mmx32mm |
| Weight | 181g(Not Including Batteries) |
Instock
There are no reviews yet.