Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 9997 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Complete Calendar, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.