Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 55mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Length | 26cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | Sports Watch |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.