Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 35 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | YIHUA 1000B |
| is_customized | Yes |
| Type | Soldering Station |
| Net weight | 10kg |
| package size | 46*34.5*30.5CM |
Instock
There are no reviews yet.