Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | dz2020920178 |
| Feature | Shock Resistant, None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | DQG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| watches women | watches for girls |
| colour | pink red white blue black purple |
| zegarek damski | vestidos |
| relojes para mujer | reloj mujer |
| dress with watch | relogio feminino |
| wrist watches for women | women's watches |
| watch women gold | watch women black |
| watch women digital | watch women digital |
| reloj | relogio |
Instock
There are no reviews yet.