Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 39mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 8970 women watch |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, Week Display, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| watch for women | reloj mujer |
| Women's watch | reloj para mujer |
| Women's wristwatch | women watch |
| Woman watch | montre femme |
| ladies watch | quartz watches luxury |
Instock
There are no reviews yet.