Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 26 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | 150W-888A |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 110v/220v |
| material | SUS |
| weight | 11kg |
Instock
There are no reviews yet.