Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 110 cm |
| Power | 1001-1600W, 3650W |
| Capacity | >6L, 15-20 kg per hours |
| Model Number | S01 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 120KG |
| Packing Size | 650*670*1125MM |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.