Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 22 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 3.1-4L, 5-6kg/h |
| Model Number | D03 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press Machine |
| Model | D03 |
| Rated power | 700W |
| Size | 390*150*300mm |
| Packing size | 460*220*260mm |
| Weight | 11KG |
Instock
There are no reviews yet.