Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | 1 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Cold&Hot pressing machine |
| Voltage | AC110V/220V 50/60Hz |
| Body material | Fully stainless steel Food Grade |
| Grade | Automatic |
| Using for | Peanuts, sesame, corn, soybean, coconut, olive |
| Type2 | oil machines for buissness |
| Type3 | oil machine maker |
Instock
There are no reviews yet.