Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 42 × 105 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 4500W |
| Capacity | >6L, 20-25Kg per hours |
| Model Number | H56 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 80KG |
| Packing Size | 112*32*85CM |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.