Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Power | 1201-1500W, 1200W |
| Capacity | >4L, 9-15Kg/H |
| Model Number | P10 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Press Machine |
| Weight | 34Kg |
| Size | 645X295X735 |
| Voltage | 220V/110V |
| Packing | Wooden Box |
Instock
There are no reviews yet.