Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.03kg |
| Item Length | 18cm |
| Item Height | 14cm |
| Model Number | Moms bags |
| Pattern Type | |
| Size | Mini(Max Length<20cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Single Package |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | OHBABYKA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| diaper mummy baby bag | baby bag organizer |
| wet bag | baby diaper bags baby |
| travel baby bag | bolsos para bebes |
| bags stroller | diaper bag backpack |
| stroller bag | baby bags for mom |
| baby diaper bags | baby changing bag |
Instock
There are no reviews yet.