Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 12 cm |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 0.55kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | MY09140 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | 4-6y, 25-36m, 12+y, 7-12Y, 0-6m, MATERNITY, 13-24m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.