Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 6.29inch |
| Item Weight | 0.24kg |
| Item Length | 12.6inch |
| Item Height | 7.28inch |
| Model Number | Stroller organizer bag A |
| Pattern Type | Solid |
| Size | others |
| Closure Type | zipper |
| Style | HOBOS |
| Main Material | Others |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Product name | Stroller organizer bag |
| Item type | Stroller bag |
| Organizer bag | Diaper bag |
| Nappy bag | Mommy bag |
| Stroller Accessories | Baby stroller organizer |
| Feature 1 | Baby travel hanging bag |
| Feature 2 | Baby diaper bag |
| Feature 3 | Mummy bag |
| Feature 4 | Baby stroller accessories |
| Feature 5 | Bag for baby carriage |
| Feature 6 | Baby stroller bag |
| Feature 7 | stroller organizer |
| Support | Dropshipping/wholesale |
Instock
There are no reviews yet.