Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | 100-500G |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Light fragrance |
| Certificate Number | OCA06-A015-100-PK1 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | nicotinamide |
| Model Number | OCA06-A015-100-PK1 |
| Feature | MOISTURIZING, Whitening |
| NET WT | 100g |
| Gender | Female |
| Brand Name | OceAura |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | three years |
| Date of Manufacture | recent |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.