Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, other |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | PU Rope |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal), 2.8M |
| Department Name | child |
| Brand Name | Ninth World |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.