Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.298 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 7 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 250g |
| Gender | Female |
| Brand Name | Melao |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.