Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 10ml |
| Material | No stimulation |
| Model Number | Bonder and Primer |
| Brand Name | NATUHANA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | eyelash glue |
| Bonder USED | When eyelash extension |
| Primer used | Beforeyelash extension |
| Item | Super bonder lashes |
| Bonder use for | strengthen the adhesion of grafted eyelash glue |
Instock
There are no reviews yet.