Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 15ml |
| Model Number | Ib GBL Remover |
| Brand Name | IGLUE |
| Origin | KR(Origin) |
| Item Type | eyelash glue |
| Color | Clear |
| Shelf Life | one year |
Instock
There are no reviews yet.