Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 10g/15g |
| Material | NATUHANA Lash Glue Remove |
| Model Number | NATUHANA Lash Glue Remove |
| Brand Name | NATUHANA |
| Item Type | eyelash glue |
| Origin | Mainland China |
| Brand | NATUHANA |
| Type | Eyelash Extension Glue Cream Remover |
| Feature | Fast and Safe |
| Shelf life | 3 years |
| Suitable for | Personal, beauty salons |
| Service | OEM, ODM, Private label, eyelash extension supplies, lash extension supplies |
| Feature 1 | eyelash glue, maquiagem, |
Instock
There are no reviews yet.