Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 10ml |
| Material | bonder |
| Model Number | super bonder |
| Brand Name | NATUHANA |
| Item Type | eyelash glue |
| Origin | Mainland China |
| USED | After eyelash extension |
| Super Bonder | for Lash Sealant |
| To help make | Natural eyelashes extension |
| Work well with | lash glue |
Instock
There are no reviews yet.