Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 8 cm |
| Style | retro |
| Shoes Type | Mules |
| Heel Type | Wedges |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| With Platforms | No |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Faux Suede |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.