Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Formaldehyde Removal Rate | 92.00% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Wind Speed | Four |
| Dimension | 350*160*480mm |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤50dB |
| Style | Oxygen Bar |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | ROHS, CE |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Product1 | Essential oil |
| Product2 | Fragrance oil |
| Volume | 100ML |
| Shelf life | 3Years |
| Suitable For | Aromatherapy Diffuser Machine |
Instock
There are no reviews yet.