Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 17 × 10 cm |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | AROMA TUNNEL |
| Origin | Mainland China |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Dimension | Other |
| Noise | ≤50dB |
| Application | 3-8m³ |
| Formaldehyde Removal Rate | 96.20% |
Instock
There are no reviews yet.