Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 41 × 114 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.99% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤35dB |
| Certification | CB, ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Air Volume | 51-150m³/h |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Markenname | XIAOMI |
| Ursprung | CN (Herkunft) |
| Bescheinigung | CER |
| Air Delivery | 150m³/h |
Instock
There are no reviews yet.