Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 18ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | ibdgel |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.