Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 31 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 364 |
| Weight | 2kg |
| Size | Half-moon lamp |
| Material | ABS |
| Model Number | F700-A |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
Instock
There are no reviews yet.