Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.299 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 × 8 cm |
| Lamp Beads | 1 |
| Weight | 98.5G |
| Size | YZD Nail lamp |
| Material | ABS |
| Model Number | YDZ |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | LED Lamps |
| Power | 3W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
Instock
There are no reviews yet.