Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Size | 6.5*3*3cm |
| Material | Jelly Silicone, Silicone |
| Model Number | WSQ23092501ZUOFILY |
| Template Type | Stamping |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Usage1 | Nail Art Stamper&Scraper |
| Usage2 | Plate Polish Transfer Nail Tools |
| Type1 | Gel Polish Holder |
| Type2 | DIY Polish Design Print Silicone |
| Items | Nail Art Tools Scraper Polish |
| Application | French/UV Gel Polish&Nail Powder&Blooming |
Instock
There are no reviews yet.