Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | wooden Hinged storage box |
| Feature | Stocked, Eco-Friendly |
| Use | Jewelry |
| Style | Classic Style |
| Material | Wood |
| Product | Jewelry Box |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| Origin | Mainland China |
| Size | 8*8*4.5cm |
| Color | Log Color |
Instock
There are no reviews yet.